logo

شرکت سایمان صنعت کیا

خانه » شرکت سایمان صنعت کیا

معرفی شرکت طراحی مهندسی سایمان صنعت کیا

شرکت طراحی مهندسی سایمان صنعت کیا فعالیت خود را از سال 1385 و با سرمایه 100 میلیارد ریال، در زمینی به وسعت 6000 مترمربع آغاز نموده و تا به امروز گام های بلند خود را در حوزه های خدمات فنی نظارت و بازرسی و همچنین نگهداری و تعمیر ماشین آلات صنعت ریلی با سربلندی برداشته تا یادآور شود با بهره گیری از دانش فنی به روز، نیروی انسانی کارآمد و تجهیزات پیشرفته می توان به قله های پرافتخار توسعه پایدار دست یافت.

این شرکت در دهه گذشته با راه اندازی پورتال سازمانی اختصاصی راه آهن که تنها پورتال خصوصی مورد تایید راه آهن جمهوری اسلامی ایران میباشد، و با ثبت آنلاین اطلاعات سامانه تعمیراتی و بازرسی در سطح کشور به جایگاه ممتازی دست یافته است.

شرکت سایمان صنعت کیا موفق شده است تجربه ای متفاوت از کیفیت و نوآوری در ارائه خدمات را در این صنعت به نمایش بگذارد.

این شرکت مصمم است با بنا نهادن روش مدیریتی خود بر اساس دیدگاه های مدیریت کیفیت و با استقرار و اجرای نظام مدیریت کیفیت در جهت نیل به رشد و شکوفایی صنعت کشور و ورود به بازارهای بین المللی به عنوان یک قدرت صنعتی در منطقه خاورمیانه گام بردارد.

اهم فعالیت های شرکت

سوابق و تجربیات شرکت

با خشم عادلانه نکوهش کنید و از مردان فریب خورده متنفر باشید و تضعیف شده توسط جذابیت لحظه لذت چنان کور میل که آنها نمی توانند درد و مشکل را پیش بینی کنند.