logo

شرکت تعاونی برفره

خانه » شرکت تعاونی برفره

معرفی شرکت تعاونی برفره

شرکت تعاونی  برفره در سال 1359 تأسیس و با قریب به 4 دهه فعالیت در زمینی به وسعت 100,000متر مربع در زمینه های تولیدی و صنعتی و با سرمایه ثبت شده 200 میلیارد ریال، یکی از بزرگترین مراکز بازسازی و نوسازی ناوگان ریلی بوده که در استراتژیک ترین ناحیه ریلی کشور و در نقطه آغازین خطوط راه آهن غرب و جنوب و نیز کمترین فاصله ریلی به آب های خلیج فارس از مرکز کشور قرار گرفته است. این شرکت با تجربه حدود 42 ساله خود در زمینه صنعت ریلی و برق هم اکنون با در اختیار داشتن کارخانجات متصل به شبکه ریلی کشور و همچنین کلیه امکانات تولیدی در زمینه ساخت واگن و بازسازی و نوسازی ناوگان ریلی یکی از مجهزترین کارخانجات نگهداری و تعمیرات ناوگان باری راه آهن جمهوری اسلامی ایران می باشد.

این روزها برای جابجایی کالا از روش های مختلفی استفاده می شود که یکی از آن ها حمل و نقل ریلی می باشد. در واقع حمل و نقل ریلی یکی از انواع حمل و نقل زمینی محسوب می شود که در آن با استفاده از روش ترابری هدایت شده، قطارها بر روی ریل هایی هم راستا و موازی حرکت می کنند تا بتوانند مسافر و یا کالای مورد نظر را جابجا کنند. حمل و نقل ریلی با قطار از روش های رایج در حمل و نقل کالا و ترانزیت داخلی و خارجی محسوب می شود. در این نوع حمل و نقل از قطارهای خاصی استفاده می شود و در مسیرهای خاصی نیز تردد می کنند. این شیوه از حمل و نقل بین المللی مانند دیگر روش های حمل و نقل همچون حمل و نقل بین المللی هوایی، حمل و نقل بین المللی دریایی و حمل و نقل جاده ای دارای مزایا و معایب خاص خود می باشد که در ادامه هریک را به صورت جداگانه بیان می کنیم.

تنها شرکت تعاونی تولید کننده واگن باری در کشور
اولین واگن باری تولیدی شرکت تعاونی برفره

شرکت تعاونی برفره در راستای دستیابی به سند چشم انداز توسعه ناوگان ریلی در کشور و با عنایت به اخذ مجوز ساخت انواع واگن های حمل مواد معدنی و حمل سوخت از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نظر به برنامه های تحقیق و توسعه و استراتژی های خود و تکیه بر توان مهندسی و اجرایی شرکت، اقدام به طراحی و تولید واگن باری نمود و در راستای منویات مقام معظم رهبری در سالی که تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین نامگذاری گردید با حمایت از تولیدکنندگان داخلی و با بومی سازی و تولید واگن نمونه لبه بلند با ظرفیت بارگیری 68 تن و مطابق با استانداردهای راه آهن ج.ا.ا به جرگه تولید کنندگان واگن باری در کشور پیوسته است.

اهم فعالیت های شرکت

سوابق و تجربیات شرکت

با خشم عادلانه نکوهش کنید و از مردان فریب خورده متنفر باشید و تضعیف شده توسط جذابیت لحظه لذت چنان کور میل که آنها نمی توانند درد و مشکل را پیش بینی کنند.